Webdesign www.cybero.cz 2014

Web Design

Naším cílem je návrh webů, www stránek a aplikací, které budou Vaší firmě slušet. Naši grafici jsou připraveni Vám nabídnout hned několik grafických návrhů k danému řešení. Jsme mladý , moderní kolektiv, který si zakláda na síle čistého, jednoduchého designu, bez zbytečných kudrlinek. Navrhneme vzhled firemních vizitek, firemních dokumentů nebo grafických manuálů. Spolupracujeme s výrobci polepů na automobily, nebo reklamních letáků.

Web Programming

V dnešním světě tabletů a smartphonů je možné z webových stránek nejen poznat, čím se Vaše společnost zabývá, ale je také žádoucí návštěvníkovi poskytnout maximální komfort a pokud možno veškeré své služby řešit prakticky online. Obsah aplikací může začít již na jednoduchém rezervačním kalendáři pro Váš penzion, administraci fotografií, či novinek, až po složité aplikace v e-shopu, integrovaném do www stránek.

Poradenství a školení

Jsme si vědomi toho, že dnešní svět přeje informačním technologiím, a chápeme, že pro někoho může být složité se v něm orientovat. Nebojte, každý umíme něco. Vy provozujete truhlárnu, penzion, restauraci, my jsme zase kluci od počítačů. Rádi Vám poradíme s nákupem počítačů, tabletů, navrhneme počítačovou síť, nebo prostě opravíme Váš stávající notebook. Zároveň se někteří z našich kolegů specializují na poradenství v oboru ERP systémů, jejich výběrem a implementací. A v neposlední řadě pořádáme kurzy používání MS Office.

Naše služby

Www stránky
Jednoduché www stránky, tzv. webové vizitky, rozsáhlé weby, či jen grafické návrhy. To vše je v našem portfoliu a velmi rádi Vám poradíme...
Poradenství
Poradenství při nákupu a údržbe HW, správa klientských stanic, opravy notebooků, záchrany dat,návrhy síti, školení počítačové gramotnosti, školení MS Office, ERP poradenství a implementace..
Corporate Identity
Firemní identnita. Souhrn grafických návrhů "tváře" firmy. Vizitky, tiskoviny, dopisový papír, polepy automobilů, letáky, reklamní bannery...
Webové aplikace
Tvorba webových aplikací, administračních rozhraní, galerií, složitějších programů a databázových systémů...
E-shopy
Nabídka již hotových řešení typu PrestaShop, Quick.Cart, OpenCart. V případě potřeby navrhujeme e-shop řešení přímo na míru a přání klienta.
Reklamní předměty
Navrhneme, zajistíme, dodáme.... Letáky, vizitky, bannery, samolepky, hrníčky, propisky, USB flash disky... prostě vše, čím uděláte svým klientům radost