Webdesign www.cybero.cz 2014

Jak to u nás probíhá... aneb zajdete s námi na kávu?


První kontakt

Nepopíráme, přáli bychom si, aby první zmínka o našem studiu byla z úst nějakého našeho klienta a na jeho doporučení jste nás oslovili, ale jsme ochotni připustit, že je velká spousta možností, kde na nás můžete narazit. Letáky, reklamní bannery, vyhledávače, sociální sitě... Nicméně v této fázi prvního kontaktu je velmi důležitý první dojem. Prohlédnete si náš web, či náš profil na facebooku, něco Vás zaujme, něco osloví, něčemu třeba nebudete rozumět. od toho jsme tu my. Ať už se rozhodnete nás oslovit jakýmkoliv způsobem, vždy Vám odpovíme co nejlépe. Takže vzhůru do toho...

První schůzka

Pokud jste si již domluvili s jedním z našich kolegů schůzku, nemusíte se bát nějakého strojového jednání. Velmi rádi s Vámi zajdeme na kávu,na oběd nebo přímo k Vám do kanceláře či provozovny. Jak je z našeho webu patrné, snažíme se být moderní a pokrokoví, takže nažehleného zkostnatělého obchodníka v drahém obleku u nás nenajdete. Zakládáme si na přátelském a osobním přístupu ke každému našemu projektu. Snažíme se Vás poznat, poznat Vaše podnikání, Vaši společnost. Na první schůzce Vám náš kolega nastíní veškeré možnosti, probere s Vámi všechny aspekty a Vaše přání. Pokud se Vám náš návrh, nebo náš kolega :-) bude líbit, dojde k další schůzce...

Předložení nabídky

Těší nás, že Vás kolega zaujal. Po naší interní analýze Vám předloží nabídku, dozvíte se cenu, časovou a technickou náročnost řešení, cílový stav, kterého chceme společně na projektu dosáhnout. Pokud jde o www stránky, nebo jinou formu grafického znázornění, předložíme Vám nejčastěji 3 možná řešení a grafické návrhy, tak, jak to vnímáme my. Pokud by se Vám některý z nich líbil, a my věříme, že bude, máme vyhráno. Pokud ne, nevadí, sdělíte nám Vaši představu, vaše připomínky, podle nichž bude design přepracován. Nemusíte se bát. Do této části projektu je vše zdarma, nic neplatíte, nic nepodepisujete.

Podepsání smlouvy

V této fázi je již jasně dáno jakou máte představu, jaká je naše nabídka řešení a kolik Vás to bude stát. Souhlasíte? Můžeme tedy podepsat smlouvu. Při podpisu smlouvy hradí klient 30 procent z částky celého díla jako nevratnou zálohu. (Ano, bohužel i my budeme chtít peníze. K smrti naši práci milujeme,ale hladové krky potomků a nové botičky přítelkyň prostě nemají slitování).

Probíhající práce

Naši grafici, designéři a programátoři zuřivě pracují na našem společném projektu. Určitě se stane, že vedoucí projektu, který s Vámi bude v kontaktu od první schůzky, Vám několikrát zavolá, napíše, vezme Vás na kávu, pro upřesnění, doladění potřebných údajů a informací. Nenadávejte mu, prosím, dělá jen svou práci a my víme, že ji dělá dobře.

Předání díla

Jsme u cíle. Www stránky, webová aplikace nebo jiný projekt je dokončen podle zadání, podle specifik ve smlouvě a hlavně podle Vašich představ. V tuto chvíli si vzájemně uděláme radost - my Vám předáme hotovou práci a Vy nám za ní zaplatíte zbylou část ceny. Následuje poslední káva a my pak jen budeme doufat, že naši vizitku předáte dál jako dobrou referenci.

Jsme tu pro Vás

Něčemu nerozumíte, něco se Vám nelíbí, křičte, volejte, pište nám. Chceme a pro naši další práci a rozvoj potřebujeme zpětnou reakci... Vážíme si každého názoru.

info@cybero.cz